Академија уметности на Сајму образовања „Путокази“

Sajam obrazovanja Putokazi cover 1

Сајам образовања „Путокази“
8. – 10. март од 10 до 19.00
Мастер центар
Новосадски сајам

Академија уметности представиће се на овогoдишњем Међународном сајму образовања „Путокази“ који се одржава на Новосадском сајму у Мастер центру од 8. до 10. марта 2018.

Академија уметности представиће своје студијске програме заинтерсованим посетиоцима у оквиру заједничког штанда Универзитета у Новом Саду.

Сви заинтересовани средњошколци имаће прилику да се упознају са нашим студентима и да добију информације о пријменим испитима, студијама, као и о студентском животу на Академији уметности.

Радно време Сајма је од 10 до 19 часова.

Улаз је бесплатан.