Aудиција за нове чланове Универзитетског хора

Амфитеатар
Централна зграда
Универзитет у Новом Саду

Аудиција за нове чланове хора одржаће се у понедељак 25. и среду 27. фебруара 2019. године од 19 часова у Амфитеатру Централне зграде Универзитета. Тестирање сваког студента траје 5-7 минута путем којег ће се утврђивати да ли студент има слуха као и опсег гласа.

Пробе хора одржавају се понедељком и средом од 19 до 21 часова у Амфитеатру Централне зграде Универзитета.

У плану су наступи на догађајима које организује Универзитет у Новом Саду са извођењем Универзитетске и државне химне, затим концертне активности, размене са универзитетским хоровима као и радионице у оквиру којих би гостовали други диригенти.

Универзитет у Новом Саду је у марту 2016. године основао Универзитетски хор, којим  диригује проф. др Богдан Ђаковић.