Делегација са ICUC из Кине у посети Академији уметности

KIna poseta delegacije

Делегација из Кине у посети Академији уметности

Делегација са Инетрнационалног факултета за медије и комуникације Кинеског универзитета (Faculty of Interantional Media Communication University of Chine) посетила је Академију уметности на челу са проф. Пан Ли, директором музеја и библиотеке у друштву проф. Танг Ли, продеканке за међународну сарадњу и медије.

Делегацију су на Академији уметности примили проф. Синиша Бокан, декан и проф. др Дубравка Лазић, продекан за уметнички рад и међународну сарадњу. Након састанка делегација је обишла објекте и упознала се са радом Академије.