Ивана Дамјанов, најбоља учесница Фестивала „Nei Suoni dei Luoghi 2018“ у Италији

Ivana Damjanov

Ивана Дамјанов
Најбоља учесница Фестивала „Nei Suoni dei Luoghi 2018“
Италија

Ивана Дамјанов, студенткиња клавира Департмана музичке уметности у класи проф. Милана Миладиновића проглашена је за најбољег учесника Фестивала „Nei Suoni dei Luoghi 2018“ у Италији.

Ивана је одабрана за солистички наступ и имаће прилику да одсвира реситал у оквиру престижне „Concerts Season of the Concert Society of Trieste“ у чувеном театру Верди где ће у оквиру серије “ Young performers and great masters“ наступити и чувени уметници као што су пијаниста Марк Андре Хамелин, Александар Маџар итд.

На фестивалу су учествовали студенти са десет Академија у региону: Аустрија, Италија, Хрватска, Словенија, Босна и Хервеговина и Србија.

Ивана Дамјанов је студенкиња убрзаног студирања треће и четврте године студија клавира.