Изложба скице и скулптуре – Срђан Гатарић

Macura skice i sklupture

Изложба скице и скулптуре
Срђан Гатарић, студент четврте године вајарства
Уторак, 20.02.2018. у 19.00
СКЦ “Фабрика”
Нови Сад

Изложба Срђана Гатарића, студента четврте године у оквиру циклуса представљања студената вајарства “Изложба скице и скулптуре” биће свечано отворена у уторак, 20. фебруара 2018. у Фабрици са почетком у 19 часова.

Срђан Гатарић је рођен у Новим Козарцима 1995. године. Завршио средњу школу за дизајн „Богдан Шупут“. Студент  је четврте године вајарства на Академији уметности у Новом Саду у класи проф. Николе Мацуре.

Излагао је на неколико групних изложби, а до сада је имао једну самосталну изложбу.  Срђан је 2016. године добитник Награде за најбољи портрет изливен у гипсу на Академији уметности у Новом Саду.