Концерт Симфонијског оркестра Академије уметности – хуманитарног карактера

Симфонијски оркестар Академије уметности
Недеља, 13. мај 2018. у 20.00
Синагога

Прославу Дана Академије завршавамо са великим концертом Симфонијског оркестра Академије уметности који ће се одржати у недељу, 13. маја 2018. у Синагоги са почетком у 10 часова.

Диригент: Андреј Бурсаћ

Солиста: Ирена Јосифоска, виолончело

ПРОГРАМ: Л. в. Бетовен, Ј. Хајдн.

Улаз на концерт је могућ уз ГРАТИС улазнице које можете резервисати путем имејла на akademijaumetnostinovisad@gmail.com најкасније или на телефон: 021/422 176 или 021/422 177 (локал 7) до петка 11. маја 2018. у 12.00 часова.

На иницијативу студената, овај концерт ће бити хуманитарног карактера на ком ће се прикупљати средства за лечење Драгане Станимиров, студенткиње клавира на ФМУ у Београду. Драгана је рођена 1998. године, завршила је средњу музичку школу „Исидор Бајић“ у Новом Саду. Прошле године јој је дијагностикован аденокарцином јајника ИВ степена.

Позивамо све суграђане да се прикључе хуманитарној акцији и добровољним прилогом потпомогну Драганино лечење.

Реализацију концерта Симфонијског оркестра Академије уметности у Новом Саду подржао је Покрајински секретаријат за културу и јавно информисање.