Конкурс за доделу стипендија соло певачима и пијанистима корепетиторима за школску 2017/2018. годину

melanija

Фонд за унапређење вокалне уметности младих „Меланије Бугариновић и ћерке Мирјане Калиновић – Калин“
Нови Сад

Обавештавамо вас да је објављен Конкурса за доделу стипендија соло певачима и пијанистима корепетиторима за школску 2017/2018. годину Фонда за унапређење вокалне уметности младих „Меланије Бугариновић и ћерке Мирјане Калиновић – Калин“ у Новом Саду.

У школској 2017/2018. годину предвиђено је да се додели 12 стипендија у висини до 20. 000, 00 динара у складу са правилима Фонда.

Више информација о Конкурсу, као и о начину пријаве можете погледати ОВДЕ.