КОНКУРС за идејно решење плаката – ЗАШТИТИМО СЕ ОД ДУВАНА

Наградни Конкурс за идејно решење плаката
Заштитимо се од дувана
Рок за пријева: 01. новембаар 2018.

У оквиру спровођења активности усмерених на подстицање младих ка учешће у превенцији пушења организовањем конкурса за уметничке радове на тему штетности пушења Канцеларија за превенцију пушења Института за јавно здравље Србије „Др Милан Јовановић Батут” расписује наградни конкурс за идејно решење плаката на тему „ ЗАШТИТИМО СЕ ОД ДУВАНА“.

Конкурс је намењен студентима уметничких факултета у Републици Србији, а учествовање је бесплатно.
Рок за пријем радова је 1. новембар 2018. год.
Радови ће бити селектовани и оцењени од стране стручног жирија. Најбољих 12 радова биће награђено новчаним наградама и заједно са радовима из најужег избора биће коришћени за изложбе, израду промотивних и здравствено васпитних материјала.

Контакт особа за додатне информације је Татјана Шљивар, тел. 011/2684-566/lok.178; mob. 063/8416533; e-mail: tatjana_nov@yahoo.com

Више информација о Конкурсу можете прочитати ОВДЕ.

Пријавни формлурар за Конкурс можете преузети ОВДЕ.