,,ПУТОВАЊЕМ ДО ЗНАЊА – ПОДРШКА ТАЛЕНАТА‘‘ 2018

fond-dr-zoran-djindjic

“Путовањем до знања – подршка талента”
Рок пријаве до 07. септембра 2018.

Фондација др Зоран Ђинђић расписује конкурс за финансијску подршку студентима и постдипломцима са Универзитета у Србији за студијска путовања, као и учешће на летњим школама, научним и стручним конференцијама до 1. фебруара 2019. године.

Пројекат Путовањем до знања – Подршка Талената подразумева искључиво покривање путних трошкова кандидатима који испуњавају услове конкурса.
У оквиру овог пројекта није могуће покривање трошкова школарине, путовања на стручне праксе, котизације и смештаја, као ни рефундација већ купљених карата.

Ко може да се пријави: студенти основних, мастер и докторских студија свих универзитета и факултета у Србији.

Конкурсна документација коју је неопходно доставити:
– попуњен формулар (формулар можете наћи на нашем сајту у оквиру конкурса)
– биографија
– потврда да сте примљени на конференцију или летњу школу за коју су Вам потребни путни трошкови
– потврда од организатора летње школе или конференције којом се потврђује да кандидату нису
– обезбеђена средства за покривање путних трошкова.

Потврда о учешћу на догађају, као и потврда да нису покривени трошкови пута могу се налазити у оквиру истог документа.

Конкурс је отворен до петка 7. септембра 2018. године до 17 часова.

Комплетну документацију је потребно послати на е-маил: djokvucic@fondacija-djindjic.org
За додатне инфомације можете нас контактирати телефоном на број 011/2623-056 или путем горе наведене мејл адресе.

Пријавни формулар можете преузети ОВДЕ.