КРАТАК РОК: Први позив за стипендирану мобилност студената и особља на Универзитету у Гранади, Шпанија

erasmus-img1

Стипендирана мобилност студената и особља
Универзитет у Гранади
Шпанија

Конкурс за студенте:

Конкурс је отворен за студенте на основним и докторским студијама Универзитета у Новом Саду у оквиру академске понуде Универзитета у Гранади.
Трајање стипендије: 5-6 месеци
Реализација мобилности: у летњем семестру 2017/2018. године (мобилност мора бити завршена до 31.7.2018.)
Трајање конкурса: до 31.октобар 2017.
Више информација о Конкурсу можете пронаћи ОВДЕ.

Конкурс за особље:
Конкурс је отворен за наставно особље Универзитета у Новом Саду у областима које су део академске понуде Универзитета у Гранади, Шпанија – за категорију „teaching“ и административно особље стручних служби у оквиру Универзитета у Новом Саду, које директно учествује у организацији и спровођењу програма Еразмус+ на УНС-у (КА1/КА2) – за категорију „training” (за учешће на Staff Week-у намењеном Еразмус+ програму, од 15-19. јануара 2018. године).
Трајање стипендије: 5 радних дана (без путовања)
Реализација мобилности: летњи семестар 2017/2018. године
Трајање конкурса до: 31. октобар 2017.
Више информација о Конкурсу можете пронаћи ОВДЕ.