Награђени студенти I, II и III године Департмана ликовне уметности

Галерија Хол
Академија уметности
Петроварадинска тврђава

Изложба радова студената Департмана ликовне уметности свечано је отворила проф. Босиљка Лечић Зиројевић која је уједно и доделила награде студентима за постигнут изузетан успех у школској 2017/2018. години.

Награде су додељење у области вајања, цртежа малог формата, цртежа-студије, за портрет и рељеф на предлог Катедри за цртање и вајање.

Награду „ВЕЛИКИ АКТ“ – за најбоље постигнуте резултате у вајању акта природне величине добила је Глорија Моњов, студенткиња треће година основних студија студијског програма Ликовне уметности, модул Вајарство.

Награду за ЦРТЕЖ МАЛОГ ФОРМАТА добила је Милена Херцег, студенкиња прве година основних студија студијског програма Ликовне уметности, модул Сликарство.

Награду за ЦРТЕЖ МАЛОГ ФОРМАТА добила је Марија Шкрбић студентиња прве године основних студија студијског програма Примењене уметности и дизајн, модул Графички дизајн.

Награду Фонда „Миливој Николајевић“ за најбољи цртеж-студију добио је Марко Пирошки, студент прве година основних студија студијског програма Ликовне уметности, модул Графика.

Награду Фонда „Миливој Николајевић“ за најбољи цртеж-студију добио је Данило Лаловић студент прве година основних студија студијског програма Примењене уметности и дизајн, модул Илустрација.

Награду за ПОРТРЕТ добила је Зорана Матковић, студенткиња друге година основних студија студијског програма Ликовне уметности, модул Вајарство.

Награду за РЕЉЕФ добила је Ивана Саиловић, студенткиња прве година основних студија студијског програм Ликовне уметности, модул Вајарство.