Награђени студенти на међународном фестивалу фотографије

Ceda Duda nagrade studenti 1

Међународни фестивал фотографије
Удружења за размену образовања између Кине и Србије

Студенти фотографије: Иван Букнић, Уна Томашевић и Сандра Јаковљевић награђени су на “Sino – Serbian Youth Photoghraphy Festival” који се одржао 27. јануара 2019. у Универзитетској библиотеци “Светозар Марковић” у Београду у организацији Удружења за размену образовања између Кине и Србије.

Уна Томашевић добила је признање за најбољу композицију у документарној фотографији. Другу награду за најбољу документарну фотографију добила је Сандра Јаковљевић, док је трећу награду у истој категорији добио Иван Букнић.

На фестивалу је учествовало преко 500 радова који су анонимно оцењивани од стране међународног жирија.