Наши студенти остварили велики успех на Thailand International Film Destination 2017

Tajland film festival njih Tibor, Kecis i glumac

Филмски фестивал
Тајланд

Студенти Академије уметности Тибор Варга (фотографија) и Сава Кесић (Нови ликовни медији) пласирали су се међу првих осам тимова и награђени су за победу – регија Active Beach Cluster на филмском фестивалу „Thailand Short Film Competition – Thailand International Film Destination 2017“ за филм „Time Stamp“.

Сава Кесић, режисер, сценариста и монтажер филма и Тибор Варга директор фотографије су кроз краткометражни документарни филм испричали породичну причу, где деда свом унуку пруча о местима које је посетио на Тајланду.
Такође, у филму је кроз њихов разговор приказан и начин живота на Тајланду од припреме хране, преко послова које се тамо раде до најлепших дестинација.

КРАТАК ФИЛМ – ТИМ 6 – СРБИЈА – Time Stamp