Распореди отворених предавања у оквиру Недеље отворених врата

Недеља отворених врата
12. – 16. март 2018.
Академија уметности

Проф. Синиша Бокан, декан Академије уметности свечано је отворио манифестацију “Недеља отворених врата” у Мултимедијалном центру Академије уметности.

Након свечаног дела сви заинтересовани средњошколци упознали су се са професорима сва три департмана, а такође добили су корисне информације о пријемним испитима и начину студирања на Академији уметности.

Средњошколци су на свечаном пријему добили распореде предавања на којима ће моћи да присуствују током недеље, ћаци ће на тај начин учествовати у наставном процесу што ће им омогућити да виде како се студира и како са нашим студентима раде професори Академије уметности.

Академија уметности у Новом Саду кроз манифестацију „Недеља отворених врата“ отвара своја врата за средњошколце и све заинтересоване за студије у сва три објеката на Петроварадинској тврђави, Косовској 33 и у објекту који се налази у Ђуре Јакшића 7.

Недеља отворених врата траје до 16. марта 2018.

Распореди отворених предавања по департманима:

ДЕПАРТМАН ДРАМСКИХ УМЕТНОСТИ

ДЕПАРТМАН ЛИКОВНЕ УМЕТНОСТИ