Обавештење за кориснике студентских кредита и стипендија

Студентски кредити и стипендије
Студентска служба
Академија уметности

Обавештење за студенте свих нивоа студија, почела је предаја докумената за кориснике студентских кредита и стипендија за школску 2018/2019. годину.

Kонкурс за студентске кредите и стипендије за школску 2018/19. годину објављен је на огласним таблама  Aкадемије уметности у улици Ћуре Јакшића  бр.7, у згради Академије на Петроварадинској тврђави и у објекту који се налази у улици Косовска 33.

студенти који су били корисници студентских кредита и стипендија, документ за продужење могу подићи у студентској служби.

студенти који први пут конкуришу, брошуру могу набавити у просветном прегледу, нови сад, улица Железничка број 40.

– сву наведену  документацију обавезно  предати  радним данима, а најкасније до 31.10.2018. (од 9,00 – 13,00 часова.)

Напомена:

Након 31.10.2018. документација неће моћи да се преда.

Студентска служба
Академија уметности