Прве награде на међународном фестивалу етномузиколога

Прве награде на међународном фестивалу етномузиколога
Први фестивал традиционалног пјевања
Бијељина

Студенти етномузикологије у класи проф. др Ницеа Фрацилеа и проф. ддр Веснe Ивков окупљени у певачку групу поделили су прву награду са певачком групом „Дуње“ КУД-а „Башчаршија“ из Сарајева на Првом фестивалу традиционалног пјевања у Бијељини, који је одржан током претходног викенда.

Прву награду у категорији вокалних солиста освојила је Олга Марковић, студенткиња друге године на Академији уметности у Новом Саду.