Радионица Солфеђо и Теорија музике

Солфеђо и теорија музике
Департман музичке уметности
Академија уметности

Уметничка радионица за Солфеђо и теорију музике замишљена је као вид припремне школе за будуће студенте. Такође, она пруже прилику и млађим полазницима, а и студентима да усаврше потребне вештине из области Солфеђа и Теорије музике.

Досадашња пракса, која траје континуирано тринаест година, показује да интересовање за курсеве овог типа постоји, а да полазници школе постижу добре резултате на пријемним испитима.

Планирано је да Уметничка радионица за Солфеђо и Теорију музике буде реализована од 10. фебрауара до 12. маја 2018. године. Сесије би се одржавале два пута месечно, укупно осам, у раније наведеном временском периоду. Број часова је тридесет два.

Цена радионице је 15.000,00 динара, а плаћање је организовано у четири рате. Укупан износ би треало да буде уплаћен пре завршетка радионице, односно пре последњег викедна у мају месецу.

Реаализатор радионице је мр Милена Срдић.

Радионица Солфеђо и теорија музике
Пријавни формулар

Пријаве слати на мејл: akademijaumetnostinovisad@gmail.com