Разлике BOX – изложба у Београду

flajer2017 razlike

ПРОЈЕКАТ РАЗЛИКЕ
Двадесет и прва изложба пројекта Разлике
05.09.2017. отварање у 20:00h
ПроАртОрг / Културни центар Магацин
Краљевића Марка 4, Београд.

“Разлике BOX” представља сегмент овогодишње изложбе пројекта Разлике, Академије уметности у Новом Саду, која је приређена у јуну у Студентском културном центру Новог Сада у простору Фабрика.

Део са изложбе РАЗЛИКА, а који се односи на видео и принт радове, приказаће се на изложби у простору Културни центар Магацин, Краљевића Марка 4, Београд.

На овако конципираној изложби учествују студенти Академије уметности у Новом Саду, учесници овогодишњег пројекта Разлике.