Студенти АУНС освојили награде на Naissus Guitar Festival

Међународно такмичење
18. – 20. 05. 2017.
Ниш

На Међународном “Naissus Guitar Festival”, одржаном од 18. до 20. маја у Нишу, прва награда у студентској категорији припала је мастер студенту Академије уметности у Новом Саду Виктору Ђукнићу (класа: проф. Срђан Тошић), док је студент основних студија Академије уметности у Новом Саду Александар Антић (класа: проф. Зоран Крајишник) освојио другу награду у  студентској категорији.

Новак Миљковић, студент Академије уметности у Новом Саду, је као прошлогодишњи лауреат имао част да том приликом одржи концерт.