Студенткиња Соло певања лауреат интернационалног фестивала

foto za vest - Milica Stojadinovic

Интернационално такмичење
Соло певање
Бијељина

На управо завршеном III Интернационалном фестивалу музике “Примавера” које је одржано у Бијељини у Републци Српској од 1. до 4. марта 2018. године студенткиње Департмана музичке уметности су оствариле изузетан успех:

Вера Зевечић, студенткиња друге године Соло певања у класи проф. Милице Стојадиновић и вишег стручног сарадника Памеле Киш Игњатов освојила је прву награду и 100 бодова у својој категорији и проглашена је лауреатом такмичења за читаву дисиплину Соло певање.
Аstina Bratshcer, студенткиња друге године Соло певања у истој класи освојила је другу награду у трећој категорији.

Cтуденткиње су наступле уз клавирску сарадњу Александре Ракић, самосталног стручног сарадника.