Уметничка радионица за солфеђо и теорију музике

Радионицу води мр Милена Срдић, наставник вештина
Департман музичке уметности
Академија уметности

Уметничка радионица за солфеђо и теорију музике, ове године биће реализована по четрнаести пут, а са радом почиње 02. фебруара 2019.

Пројекат је замишљен као вид припрема за полагање пријемног испита за академске студије из предмета солфеђо и теорија музике.

У плану је обнова средњошколског градива, усавршавање вештина и употпуњавање знања из поменутих области, а у складу са захтевима које доноси пријемни испит. Право присуства имају сви нивои средњег музичког образовања. Овогодишњу  Радионицу водиће мр Милена Срдић, наставник вештина.

Курс ће бити реализован сваке друге суботе, у периоду од фебруара до маја 2019.
Током курса биће обухваћена 32 школска часа, расподељена у осам сесија.

Информације о уплати налазе се ОВДЕ.

Детаљније информације о радионици.

Формулар за пријаву.

Пријављивање заинтересованих учесника врши се писменим путем, факсом или електронском поштом, на обрасцу у прилогу, уз назнаку: Пријава за Радионицу солфеђо и теорија музике:
Академија уметности, Ђуре Јакшића 7, 21000 Нови Сад
Тел.: 021/422-176, 422-177 Фаx: 021/420-187 или на мејл адресу: akademijaumetnostinovisad@gmail.com