Успех студената на Међународном такмичењу у Нишу

Међународно такмичење
Факултет уметности
Ниш

Студенти Јелене Симоновић Ковачевић, наставника вештина су на седмом Међународном студентском такмичењу комплементарног клавира у организацији Факултета уметности у Нишу, остварили изузетне успехе и то:

Милица Јовичић, 4. година музичке педагогије прву награду у другој категорији;
Јелена Јелић 2. година музичке педагогије и Константин Шибул 2. година етномузикологије, освојили су друге награде у првој категорији;
Јелена Јелић је добитница специјалне награде за најбоље изведено дело XX века, за композицију Еолска харфа Хенрија Ковела.