Успешан наступ на Design Week 2017. у Будимпешти

Будимпешта
Департман ликовних уметности
Катедра за графичке комуникације

Радови студената и професора Катедре за графичке комуникације Департмана ликовних уметности успешно су представљени на манифестацији Design Week 2017. у Будимпешти.

Централна изложба радова била је одржана у Музеју технике, а према речима доц. Николе Бербакова искоришћена је одлична прилика да се са домаћинима дефинише даља сарадња.
-Изложба радова са Академије уметности биће пресељена у Шопрон где ће студенти Design School (NyME-SKK-AMI, Sopron), имати прилику да погледају наше радове, а у току су преговори о Еразмус плус програма размене – истиче доц. Бербаков.

Посебну захвалности доц. Бербаков дугује студентима који су се изузетно ангажовали око поставке изложбе:Николи Поповићу, Лазару Николићу, Милани Марковић и Себастијану Пап Фарго.

До изложбе и сарадње између две институције дошло је на препоруку проф. Љубомира Вучинића.