УЧЕШЋЕ СТУДЕНТКИЊА МУЗИКОЛОГИЈЕ НА ФЕСТИВАЛУ НАУКЕ У НОВОМ САДУ

УЧЕШЋЕ СТУДЕНТКИЊА МУЗИКОЛОГИЈЕ НА ФЕСТИВАЛУ НАУКЕ У НОВОМ САДУ

На Фестивалу науке, који је у организацији Универзитета у Новом Саду, одржан 12. и 13. маја 2012. године, студенткиње музикологије Академије уметности представиле су се пројектом “Замисли живот у ритму музике за плес”.

Овом приликом посебно похваљујемо труд и залагање следећих студенткиња:
Вање Милаковић, координаторке пројекта; Ане Лончар; Браниславе Трифуновић; Јасне Танасијевић; Аните Мрђан; Јоване Голубовић и Кристине Мориове.

Активности штанда су подржали: Српско народно позориште, Матица српска и Плесни студио “Аллегро”.
Похвале студенткињама на успешној реализацији пројекта упућују Катедра за етномузикологију и музикологију и Служба за организацију, маркетинг и медјународну сарадњу