U subotu, 16. maja 2025. studenti Departmana muzičke umetnosti okupljeni u kvintet „Kontrabrass” osvojili su I nagradu sa maksimalnih 100 bodova na takmičenju kamerne muzike u okviru Festivala „Isidor Bajić“ održanog u Novom Sadu.
Kvintet nastupa u sastavu:
Alisa Gajić, truba
Kosta Bogdanović, truba
Milica Lazić, horna
Milan Jovanović, trombon
Aleksa Torbica, kontrabas
Studenti rade u klasi Gorana Erića, vanrednog profesora.


