Обавештење за студенте мастер студија

Потребно је да се студенти мастер академских студија обрате мејлом референтима Службе за студије и студентска питања да би пријавили изборне предмете, на следеће мејл адресе:

Музички департма: olja.regodic@uns.ac.rs
Ликовни департман: snezana.janjic@uns.ac.rs
Драмски департман: valerija.bede@uns.ac.rs

Уколико нисте добили активациони линк за вашу УНС маил адресу пошаљите маил на auns.it@uns.ac.rs следеће садржине:

Име и презиме
број индекса
усликан индекс (страница са сликом и страница са основним подацима)
Напомена: Немојте попуњавати ПДФ формулар, студенстки налози се праве искључиво по горе наведеној процедури. Фурмулари неће бити прегледани и обрађивани.