Обавештење о раду Академије уметности почев од 13. јула 2020.

Akademija

Обавештење о раду Академије уметности почев од 13. јула 2020.

Моле се сви наставници и студенти да обрате пажњу на нова правила утврђена на састанку Колегијума од 06.07.2020. године:

Моле се сви студенти и запослени да све своје захтеве према било којој служби Академије почев од понедељка, 13. јула 2020. достављају путем електронске поште, а да долазе у објекте Академије искључиво по договору када је то неопходно ради преузимања оригиналних докумената и слично. Запослени по службама ће у наредном периоду имати организовани рад у виду дежурства – по један у Служби.

Посебно наглашавамо да се за време боравка у објектима Академије и студенти и запослени морају се придржавати свих прописаних превентивних мера, а нарочито: ношење заштитних маски, пролазак кроз дезобаријеру, дезинфекција руку, избегавање поздрављања руковањем и љубљењем, одржавање раздаљине од два метра.

За организацију надокнаде наставе од 1. августа бићете накнадно обавештени.

Молимо вас да разумете да смо принуђени да правила понашања мењамо и усклађујемо са расположивим информацијама и епидемиолошком ситуацијом.

Мејл адресе:
Деканат Академије: aofarts@uns.ac.rs
Служба за студије и студентска питања: marijana.stojsin@gmail.com
Служба за правне, кадровске и административне послове: opstasluzba@gmail.com
Служба финансијско рачуноводствених послова: svetlanaputnik3@gmail.com
Служба за организацију, маректинг и међународну сарадњу: akademijaumetnostinovisad@gmail.com
Служба послова зашите, безбедности и здравља на раду: ratkovicadejan@gmail.com
Библиотека:
Библиотека у објекту који се налази у Ђуре Јакшића: biblioteka.djurejaksica@gmail.com
Библиотека у објекту који се налази на Тврђави: biblioteka.tvrdjava@gmail.com
Службa информационих система и технологија: moro.darinka@gmail.com и igorzunic@yahoo.com

Проф. Синиша Бокан, декан