Избори за Студентски парламент и члана са Академије уметности у парламенту Универзитета у Новом Саду

Prijava kandidata

Позивају се студенти Академије уметности да се пријаве на изборе за Студентски парламент и изборе за члана Академије уметности у парламенту Универзитета у Новом Саду.

Избори ће се одржати у понедељак, 12. октобра 2020. у периоду од 12 до 18 часова у сва три објекта Академије уметности.

Заинтересовани студенти за изборе се могу пријавити на мејл: aofarts@uns.ac.rs

Студентски парламент Академије уметности има укупно 15 чланова, по 5 члана са сваког департмана и једног представника у парламенту Универзитета у Новом Саду.

Одлуку можете прочитати ОВДЕ.