Завршна изложба радова студената Департмана ликовних уметности (ГАЛЕРИЈА ФОТОГРАФИЈА)

COVID Zavrsna izlozba

Завршна изложба радова студената Департмана ликовних уметности
Понедељак, 7. септембра 2020. у 19.00
Велика сала Музеја савремене уметности Војводине
Дунавска 37
Само за награђене студенте!

Завршна изложба радова студената IV године Департмана ликовних уметности биће постављена у Музеју савремене уметности Војводине од 7. до 20. септембра 2020. године.

Отварање Завршне изложбе биће одржано у понедељак, 7. септембра 2020. с почетком у 19 часова у великој сали Музеја савремене уметности Војводине (Дунавска 37) само за награђене студенте.

Због епидемије корона вируса нисмо у могућности да организујемо свечано отварање са публиком.

Поштујући превентивне мере које је прописала влада Републике Србије, посетиоци су обавезни да при уласку у Музеј имају заштитну опрему (маску и рукавице), а дозвољено је да у Музеју истовремено борави највише 30 особа.

Галерију фотографија са изложбе можете погледати ОВДЕ.

Каталог Завршне изложбе радова студената Департмана ликовних уметности можете погледати ОВДЕ.