Oбавештење за студенте који школске 2020/2021. године уписују II, III и IV годину основних академских студија

baner-ac-

1. Упис у II, III и IV годину основних академских студија се врши електронски;

Услови:

– измирене финансијске обавезе (5500 дин трошкови уписа, 3000 дин – оверен семестар),
– остварен број ЕСПБ прописан Законом о високом образовању (најмање 37 ЕСПБ – самофинансирање и најмање 48 ЕСПБ за буџет, и да је студент рангиран као буџетски),
– све оцене са испита унете у електронску базу;

2.На студијске програме за које се не врши рангирање, студенти могу да се упишу по објављивању овог Обавештења, а за студијске програме за које се врши рангирање, тек после објављених ранг листа (око 10.10.)

3. Поступак: ако су испуњени наведени услови, студенти треба да пошаљу мејл-молбу за упис на једну од 3 мејл адресе:

Музички департман: olja.regodic@uns.ac.rs
Ликовни департман: snezana.janjic@uns.ac.rs
Драмски департман: valerija.bede@uns.ac.rs:

4. Студенти у молби треба да наведу изборне предмете које су одабрали да упишу.
Осим тога, потребно је да се обрате обавештењем професорима који предају изабрани  изборни предмет путем мејла, и да присуствују настави тог предмета од почетка школске године.

5.Приликом овере семестра студент је у обавези да попуни ШВ – обрасци на свом профилу на Е – порталу.

За све додатне информације студенти се могу обратити на бројеве телефона Службе за студије и студентска питања:

021/422-177 лок 2 и лок 10
021/422-176 лок 2 и лок 10