Мајсторски курс соло певања и распоред часова за мајсторски курс гитаре

Vera Vitkai

Интензивни мајсторски курсеви гитара и соло певање
А-фест
Академија уметности

Интензивни мајсторски курсеви гитаре и соло певања одржаће се у оквиру А – фест фестивала Департмана музичке уметности, Академије уметности Нови Сад.

Интензивни мајстрски курс соло певање одржаће се у периоду од 04. до 07. децембра 2019.

Проф. мр ВЕРА КОВАЧ – ВИТКАИ, сопран, примадона Опере Српског Народног Позоришта и редовни професор одсека соло певања Академије Уметности у Новом Саду. Средњу музичку школу „Исидор Бајић“ завршила је у Новом Саду. Диплому Музичке академије стекла је 1964. године у Београду у класи проф. Злате Гјунгјенац – Гавелла, а титулу магистра на истој Академији 1971. године у класи проф. Аните Мезетове. Поред уметничке каријере, бави се и педагочким радом у Музичкој школи „Петар Коњовић“ (Бечеј), „Исидор Бајић“ (Нови Сад) и Академији уметности Нови Сад.

ПРИЈАВУ ЗА ИНТЕНЗИВНИ МАЈСТОРСКИ КУРС СОЛО ПЕВАЊЕ МОЖЕТЕ ПРЕУЗЕТИ ОВДЕ

Интензивни мајсторски курс гитаре одржаће се у периоду од 22. до 24. новембра 2019. ПОПУЊЕНО!!!!!

РАСПОРЕД ЗА МАЈСТОРСКИ КУРС ГИТАРЕ МОЖЕТЕ ПРЕУЗЕТИ ОВДЕ.

АЛЕКСАНДЕР СВЕТЕ је освојио многобројна престижна признања на међународним такмичењима, укључујући у Хавани (Куба) 1988. године и на АРД такмичењу у Минхену (Немачка) 1989. Освојио је Прву награду 1991. на такмичењу “Concours International de Guitare” у Паризу. Наступао је широм Европе, САД, Русије, Аустралије, Кине, Северне Африке, као и на престижним сценама попут Карнеги хола у Њујорку, на Државном универзитету на Флориди, у Талахасију, Атланти, Ки Весту, лондонској Краљевској фестивалској дворани, Вигмор дворани, Паризу, Мадриду, Риму, Минхену, у бечком Мусик Ферајну, Истанбулу, Москви, Кијеву, Прагу, Техерану и многим другим познатим концертним салама широм света.

ПРИЈАВУ ЗА ИНТЕНЗИВНИ МАЈСТОРСКИ КУРС ГИТАРА МОЖЕТЕ ПРЕУЗЕТИ ОВДЕ.