Обавештење за запослене и студенте – организација рада од 16.11.2020.

baner-ac-

Обавештење за запослене и студенте – организација рада од 16.11.2020.
Академија уметности Нови Сад

Након сагледавања епидемиолошке ситуације и прибављања информација о предлозима за планирање и реализацију наставних активности у будућем периоду, колегијум Академије уметности је донео одлуку да се дефинише датум 23. новембар 2020. као почетак извођења индивидуалних и осталих могућих практичних облика наставе. Ово се односи на предлоге катедри које су предочиле потребе извођења наставе уживо, док је за одређене студијске програме и даље предвиђена настава на даљину.

До наведеног датума израдиће се конкретни распореди и спровести организационе активности како би се обезбедио максимум поштовања епидемиолошких мера.

У међувремену смо прибавили конкретно мишљење Института за јавно здравље Војводине које можете погледати ОВДЕ.

Синиша Бокан, декан