Регистрација на СОВА систем учења на даљину

baner-ac-

Регистрација на СОВА систем

Кораци за регистрацију и добијање приступа СОВА платформи за студенте Академија уметности Нови Сад:

Регистрација за УНС емаил: Пажљиво попуните интерактивни ПДФ фајл који се зове формулар.пдф, снимите га као вашеимеипрезиме.пдф и пошаљите администратору (igorzunic@uns.ac.rs). Као одговорно лице (последња ставка) рефернта у Студентској служби.

Регистрација на Сову: Кад добијете потврду да вам је отворен УНС имејл, активирајте Ваш налог на Сова платформи тако што ћете приступити сајту на https://sova.uns.ac.rs/ и улоговати се са креденцијалима истим као за УНС маил. (корисничко име: ваш мејл.унс.ац.рс/лозинка: лозинка за приступ унс мејлу)

Захтев за отварање предмета: ONLINE Forma.
Пажљиво прочитајте инструкције у захтеву, попуните и пошаљите.
Напомена: Уколико поља ДА и НЕ откачиње заједно, оставите оба откачена, сматраће се да је одговор ДА.

Напомена: за све информације везано за Сова платформу обратити се Игору Жунићу на следећи мејл: igorzunic@uns.ac.rs

МОЛИМО ВАС ДА СЕ ПРЕТХОДНО КОНСУЛТУЈЕТЕ СА ВАШИМ ПРОФЕСОРИМА ОКО РЕАЛИЗАЦИЈЕ НАСТАВЕ НА ДАЉИНУ, ОДНОСНО ОНЛАЈН НАСТАВЕ.

ФОРМУЛАР МОЖЕТЕ ПРЕУЗЕТИ ОВДЕ.