КРЕДИТИ – Oбавештење за студенте основних, мастер и докторских студија

КРЕДИТИ – Oбавештење за  студенте  основних, мастер и докторских студија
Студентска служба
Академија уметности

Утврђени предлог ранг листе кандидата, за студентске кредите и стипендије за школску 2020/21. годину уколико нису тачно наведени неки од елемената за бодовање који су у конкурсу, кандидати треба да доставе документовани приговор Студентској служби Академије уметности најкасније до 22.12.2020. године (образац за приговор подиже се у Студентској служби, а може се наћи и на сајту банке).

Напомена:
Кандидати су сортирани по абецедном реду и за сваког су приказани основни матични подаци, елементи за бодовање, укупан број бодова, као и описна порука. Најнижи број бодова за одобрени студентски кредит је 9,51.

Легенда за ознаке у резултатима претраге

ИУ:
10 – Испуњава услове конкурса, уз највишу ефикасност
11 – Испуњава услове конкурса
00 – Не испуњава услове конкурса
02 – Непотпуна документа, Об. бр. 2
03 – Непотпуна документа, Лична карта
04 – Непотпуна документа, Об. бр. 4
05 – Непотпуна документа, Уговори
06 – Непотпуна документа, Доказ о незапослености
07 – Непотпуна документа, Више докумената
08 – Непотпуна документа, Об. Бр. 1