Промоција стручне екскурзије – Бијенале у Венецији 2019.

biennale-venise

Промоција стручне екскурзије – Бијенале у Венецији 2019.
Среда, 16. јануар 2018. у 14:30
Наставна соба
Ђуре Јакшића 7
Академија уметности

Департман ликовних уметности организује стручну екскурзију – посету Бијеналу уметности у Венецији 2019. за студенте, наставнике, сараднике и све заинтересоване.

Том приликом у среду, 16. јануара 2018. са почетком у 14:30 часова у наставној соби организује се промоција екскурзије на којој ће доц. Мирослав Шилић, шеф Департмана ликовних уметности информисати све заинтересоване о посети Бијеналу уметности у Венецији.

У оквиру промоције сви заинтересовани имаће прилику да се информишу о:

– Обиласку Венеције

– Обиласку Бијеналa (Ђардини и Арсенал);

– Посети Фондацији Пеги Гугенхајм;

– Ценамa улазница, студентским попустимa итд;

– Осталим активностима током посете Бијенала.

Полазак у Венецију је у среду, 22.05.2019. у 21.00, а повратак у недељу, 26.05.2019. у касним вечерњим часовима.

Цена екскурзије је 120 евра, уплата 30% приликом резервације, остатак могуће на рате, чекове или картице.