Прва награда на Међународном такмичењу „Антон Ербест“ Андријани Пантић

Andrijana nagrada flauta

Прва награда на Међународном такмичењу „Антон Ербест“ Андријани Пантић

Андријана Пантић, студенткиња IV године флауте у класи проф. Лауре Левaи Аксин и Петра Поповића, виши стручнои сарадник уз клавирску сарадњу Филипа Милисављевћа освојила је прво место на Међународном такмичењу за флауту „Антон Еберст“.

Награду је Аднријани Пантић уручио члан жирија соло флаутиста Бечке филхармоније проф. Karl- Heinz Schütz.

Такмичење се одржавало од 24. до 27. новембра 2022. године у Музичкој школи Исидор Бајић у Новом Саду.