Eразмус+ одлазна мобилност студената Универзитета у Новом Саду у сврху обаљања стручне студентске праксе према државама чланицама ЕУ и трећим земљама придруженим програму Еразмус+ КА131

Универзитет у Новом Саду расписује јединствени Јавни позив за пријаву студената за Еразмус+ одлазну мобилност, у сврху реализације студентске праксе са Универзитета у Новом Саду према високошколским установама из држава чланица ЕУ и трећих земаља придружених Програму (раније познате као програмске земље – чланице ЕУ, Северна Македонија, Исланд, Лихтенштајн, Норвешка, Турска).

Студенти свих факултета УНС-а сами, и уз консултације са својим Еразмус+ академским координаторима, проналазе академског партнера (универзитет) или неакадемског партнера (на пример, компанију или организацију из струке) из ЕУ/програмске земаље, који нуде могућност Еразмус+ праксе.

ТРАЈАЊЕ ЈАВНОГ ПОЗИВА (КОНКУРСА): 14. септембар 2023. – 9. октобар 2023. године

РОК ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА: понедељак, 9. октобар 2023. године до 23.59 часова

ДЕТАЉНИЈЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О КУНКУРСУ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ.