Светско бијенале студенског плаката “Best of the Best 2003-2020”

717A7954 b

Светско бијенале студенског плаката
“Best of the Best 2003-2020”
Културна станица “Свилара”
23 – 31. децембар 2020.
Департман ликовних уметности
Академије уметности

Изложба плаката Светског бијенала студентског плаката ове године представља најбоље плакате свих претходних бијенала и биће отворена у среду, 23. децембра 2020. у Културној станици “Свилара”.

Бијенале плаката традиционално организује Департман ликовних уметности Академије уметности Нови Сад и отворено је за студенте свих нивоа студија уметничких факултета у којима је дисциплина постер део наставног програма.

Изложба је отворена до 31. децембра 2020.

Пројекат Светско бијенале студентског плаката подржан је од стране Покрајинског секретаријат за културу, јавно информисање и односе с верским заједницама.