Зимске едукативне и рекреативне активности студената

Зимске едукативне и рекреативне активности студената
Универзитетски спортски савез Новог Сада

У оквиру реализације пројекта под називом: Зимске едукативне и рекреативне активности студената суфинансиран од стране Покрајинског секретаријата за високо образовање и научноистраживачку делатност, Универзитетски спортски савез Новог Сада расписује:
КОНКУРС за учешће студената високошколских установа са седиштем на теритиорији АП Војводине

Рок за пријаву: од 10. октобра до 31 . октобра 2018. године, а након истека предвиђеног рока, уколико остане непопуњених места, пријава на Конкурс трајаће до испуњавања квоте.
Предаја документације: просторије УССНС, Факултет спорта и физичког васпитања, Универзитет у Новом Саду, Ловћенска 16, 21000 Нови Сад или електронском поштом на office@ussns.rs
Број расположивих места: 125
Време реализације пројекта: од марта до децембра 2018. године (реализација скијања: од 16.12. до 23.12.2018. године).
Место реализације: Ски центар Копаоник
Услови пријема: да је кандидат/киња редован студент/киња друге или виших година основних студија и да је редован студент високошколске установе са седиштем на територији АП Војводине.

Више информација о конкурсу можете погледати ОВДЕ.

Пријавни образац можете преузети ОВДЕ.