Конкурс за студенте графичког дизајна

Конкурс за студенте графичког дизајна

Компанија SCGM doо је модерно приватно предузеће које у свом портфолиу нуди услуге индустријског дизајна и пројектовања производа од пластике, израду прототипова, конструкцију и израду алата, израду пластичних производа технологијом инекционог бризгања (једнокомпонентног и двокомпонентног), као и монтажу склопова.

Компанија позива све заинтересоване ученике-студенте да узму учешће у конкурсу за најбољу идеју-производ. Најбоље идеја које се реализује биће пласиране на тржиште.

Више информација о Конкурсу ОВДЕ.