Награде из задужбинских фондова Матице српске

Nagrade studentima od MAtice srpske

Награде из задужбинских фондова Матице српске

У Свечаној сали Матице српске свечано су уручене Награде из задужбинских фондова Матице српске најбољим ђацима и студентима завршних година школа и факултета. Награђене ученике и студенте поздравили су проф. др Драган Станић, председник Матице српске и мср Јелена Веселинов, управник послова Матице српске и том приликом су им уручили пригодне поклоне. Добитници Награде задужбинских фондова Матице српске за 2020. годину са Академије уметности су:

Мартицки Татјана (Департман ликовних уметности);
Аризановић Александра (Департман драмских уметности – глума на српском језику);
Стојанов Дивна (Департман драмских уметности – драматургија);
Ивана Дамјанов (Департман музичке уметности – клавир);
Марко Курилић (Департман музичке уметности – композиција).