Студенти глуме АУНС наступају на Змајевим дечјим играма

59. ЈУНСКЕ ЗМАЈЕВЕ ДЕЧЈЕ ИГРЕ

Нови Сад, 9. ЈУН 2016.

Трг С. Милетића са почетком у 20.30 часова

Назив програма:”Chim, chim, cher-ee“

Врста програма: Музички програм – појединачни и групни сонгови из мјузикала (Мери Попинс, Јадници, Мама миа, Моја љупка дама, Маза и Луња и др.), и популарне песме (Едит Пјаф, Џ. Гершвина и др.)

Учесници:

Студенти глуме Универзитета у Новом Саду Академије уметности

Дамјан Цветановски, Игор Грекса, Алекса Илић, Соња Исаиловић, Теодора Марчета, Ивана Панчић, Вукашин Ранђеловић, Јелена Симић, Милица Шећеров – студенти 4.год.глуме на српском језику

Даница Грубачки, Софија Мијатовић, Ана Милосављевић, Викторија Палфи – студенткиње 3.год.глуме на српском језику

Исидора Влчек – студенткиња 2.год.глуме на српском језику

Бенд у саставу:

Давид Клем- виши стр.сар. – клавијатуре,

Игор Конецки – бас,

Атила Бенке – бубњеви

Аутори програма:

Др Агота Виткаи Кучера, ред. проф.

Мр Горан Стргар, сам. стр. сар.