UČEŠĆE STUDENTKINJA MUZIKOLOGIJE NA FESTIVALU NAUKE U NOVOM SADU

UČEŠĆE STUDENTKINJA MUZIKOLOGIJE NA FESTIVALU NAUKE U NOVOM SADU

Na Festivalu nauke, koji je u organizaciji Univerziteta u Novom Sadu, održan 12. i 13. maja 2012. godine, studentkinje muzikologije Akademije umetnosti predstavile su se projektom “Zamisli život u ritmu muzike za ples”.

Ovom prilikom posebno pohvaljujemo trud i zalaganje sledećih studentkinja:
Vanje Milaković, koordinatorke projekta; Ane Lončar; Branislave Trifunović; Jasne Tanasijević; Anite Mrđan; Jovane Golubović i Kristine Moriove.

Aktivnosti štanda su podržali: Srpsko narodno pozorište, Matica srpska i Plesni studio “Allegro”.
Pohvale studentkinjama na uspešnoj realizaciji projekta upućuju Katedra za etnomuzikologiju i muzikologiju i Služba za organizaciju, marketing i medjunarodnu saradnju

Slične vesti

Privacy Preferences