Изложбa радова студената Департмана ликовне уметности у новој пословници Sberbank Srbija

Ekspozitura NS

Sberbank Srbija
Уторак, 20. јун 2017. године у 12.00 часа
Теодора Павловића 36
Нови Сад

У оквиру отварања новог пословног центра у Новом Саду Sberbank Srbija биће уприличена и изложба младих сликара, студената Департмана ликовних уметности Академије уметности у Новом Саду.

Присутнима ће се на свечаном отварању у уторак, 20. јуна 2017. са почетком у 12 часова обратити:

• Маријана Василесцу, председница Извршног одбора Sberbank Srbija
• Миодраг Стојановић, директор Сектора продаје и дистрибуције у Sberbank Srbija
• Професор Синиша Бокан, декан Академије уметности

Радове ће изложити:

– Раде Тепавчевић – студент 4. године, на студијском програму – сликарство;

–  Јована Чајовић – студенткиња 4. године, на студијском програму – сликарство;

– Николина Малинић – студенткиња 4. године, на студијском програму – сликарство;

– Милена Николић – студенткиња 4. године, на студијском програму – сликарство;

–  Алекса Пивнички – студент 3. године, на студијском програму – сликарство;

Нина Миливојевић – студенткиња 3. године, на студијском програму – сликарство;

и Ђорђе Стевановић, студент прве година студијског програма Аудиовизуелни медији, Модул Снимање и дизајн звука.

Нова, модерна пословница ове банке налази се на адреси Теодора Павловића 36 (угао са Булеваром Европа).