Награда публике за представу “ЛИЗИСТРАТА ИЛИ ПОРАЗГОВАРАЈМО МАЛО О РАТУ И МИРУ”

lizistrata

Једанаести по реду Фестивал интернационалног студентског театра ФИСТ одржан је од 5. до 8. маја у Студентском културном центру у Београду, под слоганом “Мењамо (се)”.
Идеја овогодишњег ФИСТ-а је мењати (се) кроз позориште и кроз све оно што нам позориште пружа. Главни програм фестивала чинило је 6 представа, из Швајцарске, Босне и Херцеговине, Русије, Хрватске, Пољске и Србије.

На фестивалу су установљене три награде, Grand Prix, Награда публике и Специјална награда.

Награду публике су освојили студенти четврте године глуме Академије уметности у Новом Саду, у класи професора Никите Миливојевића, са представом “ЛИЗИСТРАТА ИЛИ ПОРАЗГОВАРАЈМО МАЛО О РАТУ И МИРУ”.

“ЛИЗИСТРАТА ИЛИ ПОРАЗГОВАРАЈМО МАЛО О РАТУ И МИРУ”

Режија: колективни рад класе
Играју: Ивана Панчић, Соња Исаиловић, Милица Шећеров, Теодора Марчета, Јелена Симић, Милан Колак, Вукашин Ранђеловић, Игор Грекса, Алекса Илић , Дамјан Цветановски