Poštovane koleginice i kolege,

Obaveštavamo vas da će na Akademiji umetnosti Univerziteta u Novom Sadu biti održan Drugi pripremni seminar za predavače džeza. Seminar vode profesori Departmana za muziku Norveškog univerziteta za prirodne nauke i tehnologiju u Tronhejmu, prof. Erling Aksdal i prof. Džon Pol Inderberg. Seminar se održava u sredu i četvrtak, 17. i 18. februara 2016. godine (satnica u nastavku), u prostorijama Centralne zgrade Univerziteta u Novom Sadu.
Radni jezik seminara je engleski.
Pozivamo sve zainteresovane studente i profesore da prisustvuju seminaru kao pasivni učesnici.

S poštovanjem,
Služba za organizaciju, marketing i međunarodnu saradnju

SATNICA

DRUGI PRIPREMNI SEMINAR ZA PREDAVAČE DŽEZA
sreda i četvrtak, 17. i 18. februar 2016.
Centralna zgrada Univerziteta u Novom Sadu
Dr Zorana Đinđića 1