Конкурса за израду научних и стручних радова студената у школској 2022/2023.

rektorat_zgrada

Конкурса за израду научних и стручних радова студената у школској 2022/2023.

Nа 14. седници Сенат Универзитета у Новом Саду одржаној 22. децембра 2022. године, донета је Одлука о расписивању Конкурса за израду научних и стручних радова студената у школској 2022/2023. години.

Конкурс је отворен за студенте основних академских студија и студија које се организују интегрисано у оквиру основних и мастер академских студија.

Рок за предају радова студената заинтересованих за учешће на конкурсу, заједно са обавезном документацијом, је 1. март 2023. године.
Радови се предају надлежној служби Универзитета према упутству наведеном у Конкурсу.

Текст конкурса можете прочитати ОВДЕ.
Пријава на конкурс за научни и стручни рад студента и потврда менторства (са техничким упутством)

Контакт особа: Стефан Савић, сарадник у Служби за развој каријере и саветовање студената, Центар за информисање и односе с јавношћу Универзитета у Новом Саду

(телефон: 021 485 2048, имејл: temati@uns.ac.rs)