ОДЛИЧАН УСПЕХ СТУДЕНТКИЊА ФЛАУТЕ НА МЕЂУНАРОДНОМ ТАКМИЧЕЊУ

14

На међународном такмичењу “WOODWIND & BRASS” у Вараждину (Хрватска), које је одржано од 8. до 15. априла 2016. године, студенткиње флауте у класи проф. Лауре Леваи Аксин освојиле су следеће награде:

Ања Малков, I година – Лауреат у својој категорији
Душица Николић, III година – II награда
Радица Ђедовић, мастер студије – I надрада

Радици Ђедовић је ове школске године додељена награда Фондације “Мали принц”, као и награда Универзитета за постигнуте резултате током студија.
Ања Малков је ове школске године била Лауерат на три међународна такмичења, у Новом Саду, Београду и Вараждину.

Честитамо!