Потписан Споразум о сарадњи између Школе за уметности Пекиншког Унион универзитата и Академије уметности Нови Сад

POtpisivanje sporazuma kine i mi

Секретар партијског комитета Пекиншког Унион универзитета господин Chu Guoqing посетио је са делегацијом Академију уметности Нови Сад.

На састанку су поред секретара присуствовали Zhang Qi, декан Школе уметности, Yan Xuyang, декан Факултета за туризам, Yang Hongzhi, директор Департмана за физичко образовање, Qu Wenchao, заменик директора Департмана за међународну сарадњу и Tian Zhen, председник Асоцијације за сарадњу НР Кине и Републике Србије у домену образовања.

Састанку испред Академије уметности Нови Сад присуствовали су проф. Синиша Бокан, декан Академије уметности, проф. др Дубравка Лазић, продеканка за уметности и међународну сарадњу и проф. Милета Поштић.

Zhang Qi, декан Школе уметности и проф. Синиша Бокан, декан Академије уметности Нови Сад потписали су Споразум о сарадњи између две институције.