КОНКУРС ЗА СТУДЕНТСКУ НАГРАДУ „НЕДА ДЕПОЛО“

Radio Beograd 2

Kонкурс за студентску награду „Неда Деполо“

Радио Београд 2 расписао је Конкурс за студентску награду “Неда Деполо”. Признање се додељује за креативни допринос радио изразу.

Прва награда састоји се од Повеље и 1000 евра из фонда „Неда Деполо“. Друга и трећа награда састоје се од Повеље и дигиталног снимача звука, који дарује фирма Kompani-digiTV d.o.o. из Београда.

У обзир долазе радиофонска остварења свих жанрова, настала од 1. септембра прошле до 31. августа 2018. године. Пријаве за конкурс могу поднети сами аутори, други појединци, катедре, факултети и медијске куће.

Пријаву за конкурс и рад, снимљен на CD-у, у аудио формату, доставити до 1. септембра Секретаријату Радио Београда 2 (локал са портирнице Радија 3170), радним даном од 9.00 до 15.00, или послати поштом на адресу: Радио Београд 2, Хиландарска 2, 11000 Београд, са напоменом: за конкурс “Неда Деполо”.

Пријаву за конкурс можете преузети на сајту: http://www.radiobeograd.rs/

Детаљније информације можете добити преко телефона: 011 655 3173